Legitymacja ISIC - AZS
Certyfikat AMP

KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

531-924-862

Nasze sekcje

Cardio BO

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek 15:00-21:00

Piątek 15:00-21:30

Trenerzy

Limit 15 wejść

Kick-Boxing BO 2017

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek 20:00-21:30

Piątek 17:00-18:30

Trenerzy

Taniec Towarzyski BO 2017

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek 17:30-20:00

Środa 20:30-22:00

Trenerzy

Futsal BO 2017

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Piątek 14:00-15:30

Trenerzy

Piłka nożna Mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek 18:30-20:00

Czwartek 18:30-20:00

 

Trenerzy

Trener:

mgr Marek Wawer

Futsal Kobiet BO

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Czwartek 15:30-17:00

Trenerzy

Trener:

mgr Marek Wawer

Siatkówka Mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek 17:00-18:30

Trenerzy

 

Siatkówka Kobiet

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek 17:00-18:30

Środa 17:00-18:30

 

 

Trenerzy

Piłka ręczna Mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek 20:00-21:30

Czwartek 17:00-18:30

 

Trenerzy

Trener:

mgr Marzena Bracław

Piłka ręczna Kobiet

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek 20:00-21:30

Czwartek 17:00-18:30

 

Trenerzy

Trener:

mgr Marzena Bracław

Koszykówka Mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek 18:30-20:00

Środa 18:30-20:00

Trenerzy

Trener:

mgr Rafał Ziemoląg

Koszykówka Kobiet

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek 18:30-20:00

Środa 18:30-20:00

Trenerzy

Trener:

mgr Rafał Ziemoląg

Lekkoatletyka

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek 17:00-18:30

Trenerzy

Trener:

dr Bożena Bednarska

Ergometr Wioślarski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek 17:00-18:30

Czwartek 17:00-18:30

 

Trenerzy

Trener:

dr Agnieszka Błaszczak

Rowerowa

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek 18:30-20:00

Trenerzy

Trener:

mgr Piotr Lorencowicz

Judo

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Czwartek 18:30-20:00

Trenerzy

Trener:

mgr Dariusz Boguszewski

Szachy

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek 18:30-20:00

Trenerzy

Pływanie

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek:

18:30-20:00

Trenerzy

Trener:

mgr Rafał Ziemoląg

Tenis stołowy BO

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Czwartek 20:30-22:30

Trenerzy

Trójbój siłowy

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek 18:30-20:00

Czwartek 18:30-20:00

Trenerzy

Trener:

 

Wspinaczka Sportowa

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek 17:00-18:30

Trenerzy

Trener:

mgr Monika Prokopiuk

Partnerzy

Uniwersytet PrzyrodniczyAZSAmpyAZS KŚ Woj. LubelskiegoLublin Miasto Inspiracji