Legitymacja ISIC - AZS
Certyfikat AMP

KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

531-924-862

Nasze sekcje

Tenis ziemny BO 2017

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek 20:00-21:30

Piątek 11:00-12:30

Trenerzy

Kick-Boxing BO 2017

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Piątek 17:00-18:30

Trenerzy

Taniec Towarzyski BO 2017

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek 17:00-19:30

Środa 20:30-22:00

Trenerzy

Siłownia BO 2017

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Informacje wkrótce

Trenerzy

Basen BO 2017

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Informacje wkrótce

Trenerzy

Futsal BO 2017

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek 14:00-15:30

Piątek 13:30-15:00

Trenerzy

Piłka nożna Mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek:

17:00-18:30

Czwartek:

18:30-20:00

Trenerzy

Trener:

mgr Marek Wawer

Piłka nożna Kobiet

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek:

15:30-17:00

Trenerzy

Trener:

mgr Marek Wawer

Siatkówka Mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek:

17:00-18:30

Trenerzy

Trener:

dr Bożena Bednarska

Siatkówka Kobiet

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek:

17:00-18:30

Wtorek:

20:00-21:30

Trenerzy

Trener:

dr Bożena Bednarska

Piłka ręczna Mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek:

18:30-20:00

Czwartek:

17:00-18:30

Trenerzy

Trener:

mgr Marzena Bracław

Piłka ręczna Kobiet

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Czwartek:

15:30-17:00

Trenerzy

Trener:

mgr Marzena Bracław

Koszykówka Mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Środa:

17:00-18:30

Trenerzy

Trener:

mgr Rafał Ziemoląg

Koszykówka Kobiet

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek:

18:30-20:00

Trenerzy

Trener:

mgr Rafał Ziemoląg

Lekkoatletyka

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek:

15:30-17:00

Trenerzy

Trener:

dr Bożena Bednarska

Badminton

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Środa:

18:30-20:00

Trenerzy

Trener:

mgr Marzena Bracław

Ergometr Wioślarski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek:

18:30-20:00

Czwartek:

17:00-18:30

Trenerzy

Trener:

dr Agnieszka Błaszczak

Rowerowa

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek:

18:30-20:00

Trenerzy

Trener:

mgr Piotr Lorencowicz

Karate

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek:

19:00-20:30

Czwartek:

20:00-21:30

Piątek:

20:00-21:30

Trenerzy

Trener:

Zbigniew Karski

Sporty Walki

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek:

17:00-18:30

Czwartek:

18:30-20:00

Trenerzy

Trener:

mgr Dariusz Boguszewski

Szachy

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek:

16:30-18:00

Trenerzy

Trener:

mgr Lechosław Kawecki

Pływanie

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek:

18:30-20:00

Trenerzy

Trener:

mgr Marek Tracz

Trójbój siłowy

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek:

18:30-20:00

Czwartek:

18:30-20:00

Trenerzy

Trener:

mgr  Mieczysław Antoszek

Wspinaczka Sportowa

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek:

17:00-18:30

Trenerzy

Trener:

mgr Monika Prokopiuk

Cross Fit

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek:

20:30

Trenerzy

Fitness (sekcja płatna)

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek:

20:30-22:00

Trenerzy

Trener:

dr Bożena Bednarska

Partnerzy

Uniwersytet PrzyrodniczyAZSAmpyAZS KŚ Woj. LubelskiegoLublin Miasto Inspiracji